Wykańczanie wnętrz


Poniżej przedstawiamy ofertę
wykończenia wnętrz:
montaż okien i drzwi
malowanie, szpachlowanie ścian
układanie paneli
ocieplanie ścian i poddaszy
ścianki działowe i sufity podwieszane
kamień dekoracyjny
biała zabudowa
układanie płytek
i inne na zlecenia klienta
remonty wnętrz:
kompleksowy remont łazienek
szpachlowanie pomieszczeń
malowanie
tapetowanie
wylewki samopoziomujące
układanie płytek
układanie paneli i podłóg
sufity podwieszane
adaptacja poddaszy

Montaż okien i drzwi

Wykonujemy montaże okien i drzwi na zlecenie, w ramach realizacji możesz zakupić okna u nas lub zamówić własne i zlecić nam ich montaż. Instalacja okien i drzwi wykonywana jest w oparciu o nowoczesne standardy oraz materiały budowlane.

Podwieszane sufity i ściany karton - gips

Wykonanie ścian w oparciu o płyty karton gips to bardzo powszechna i szybka metoda. Oferujemy montaż ścian w tej technologii oraz wykonujemy sufity podwieszane gdzie jako konstrukcję wykorzystujemy specjalistyczne stelaże.

Malowanie i tapetowanie

W każdym domu czy mieszkaniu co pewien okres konieczne jest odświeżenie ścian. Oferujemy malowanie i tapetowanie ścian. Możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości farby lub wykorzystać zakupione przez Ciebie farby do malowania. Ściany malujemy zawsze dokładnie przy użyciu dobrej jakości pędzli oraz wałków. Aby osiągnąć idealny efekt malujemy farbą kilka warstw na ścianie.

Biały montaż oraz montaż urządzeń kuchennych

Po każdym remoncie oferujemy również biały montaż w łazience dzięki czemu nie musisz się już o to martwić. Umywalka, bidet oraz uchwyty wraz z baterią pod prysznic zostaną zamontowane przez naszą ekipę a Ty zachowasz pełny spokój. Podobnie będzie w kuchni gdyż po wykonanym remoncie zainstalujemy wszystkie urządzenia kuchenne takie jak zmywarka, piekarnik czy nawet lodówka w zabudowie.

Wykonujemy kompleksowe wykończenie oraz remont mieszkań, domów i pomieszczeń. Remonty wnętrz wykonywane są w celu odświeżenia wyglądu pomieszczenia jak i generalnego remontu.

Wykończenie pomieszczeń jak i remont pomieszczeń wykonujemy w Rzeszowie oraz na terenie Podkarpacia.

Wykonany przez nas remont oraz wykończanie wnętrza mieszkania cechuje profesjonalizm oraz kompleksowość naszych usług. Wykonujemy wykończenia wnętrz pomieszczeń czy mieszkań w stanie deweloperskim. Również remont mieszkań z rynku wtórnego nie jest dla nas problemem.

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZNIE ORAZ REMONT WNĘTRZ